Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Veljko Martinović Komedija 'Rulet' stiže u Supetar i Drniš!

Komedija 'Rulet' stiže u Supetar i Drniš!

Igraju Petra Kraljev, Jagoda Kumrić, Nika Barišić i Ana Uršula Najev

Komedija 'Rulet' stiže u ponedjeljak, 26. svibnja, u 20 sati u Kino Supetar te u utorak, 27. svibnja, u 20 sati u dvoranu Ivana Meštrovića u Drnišu. 

'Riječ je o jednoj od najuspješnijih komedija ove sezone. Gotovo da nema djelića Hrvatske koji popularna četvorka nije posjetila. Iza nje su deseci uspješnih izvedbi i na tisuće zadovoljnih gledatelja.

Što se dogodi kad nas zavrti rulet života i kad se kuglica zaustavi baš tamo gdje ne želimo? Otkrit će nam to u komediji 'Rulet' četiri sjajna ženska lika. Ovo nije priča o međusobnim sukobima, nego o izborima koje smo naizgled sami birali. Simpatični, duhoviti i temperamentni likovi najveću životnu dramu prikazat će kao potvrdu kako je dan bez smijeha izgubljen dan', istaknuli su organizatori. 

Glumačku postavu čine poznata lica. Igraju, naime, Petra Kraljev (Biska), Jagoda Kumrić (Stella), Nika Barišić (Rina) i Ana Uršula Najev (Karla).

'Dragi naši Bračani, nikakva bura, jugo, fibra i gripa neće nas ovaj put zaustaviti. Jagoda, Nika, Uršula i ja stižemo u ponedjeljak u Kino Supetar i jedva čekamo da dođete. Pozivamo cijeli Brač da dođe u Supetar, a mi ćemo dati sve od sebe da vas nasmijemo i zabavimo', poručila je Petra Kraljev.

'Nigdje mi nije draže igrati predstave nego u svom kraju. Uz Drniš i drniški kraj, posebno moje Razvođe, vežu me najljepše uspomene i najtopliji ljudi i familija. Jedino je što me ne veseli što neću moći ostati bar još nekoliko dana zbog nastavka turneje. Trema je uvijek povećana kad igram pred 'svojima', ali i uzbuđenje. Veselim se što većem broju gledatelja i svemu onome što moj čarobni Drniš nosi. Posebno će me radovati ako vidim puno ženskih lica koje će se sigurno pronaći u likovima koje će upoznati u Ruletu. Jedva čekam da se vidimo u što većem broju i ispunimo večer ljubavlju i smijehom', kazala je Ana Uršula Najev.

Ulaznice su u prodaji online u sustavu Entrio. Moguće ih je kupiti i na blagajni Kina Supetar sat vremena prije početka izvedbe. Što se drniške izvedbe tiče, dostupne su i u drniškom caffe baru Woodstock na adresi Ulica kardinala Alojzija Stepinca 15 kao i na blagajni dvorane - također sat vremena prije početka. Moguće su i rezervacije pozivom na broj 091 795 7260, na kojem je moguće dobiti i dodatne informacije. 

Vaša reakcija na temu