Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Kristina Kuzmič dolazi u Hoću knjigu centru Joker

Kristina Kuzmič dolazi u Hoću knjigu centru Joker

Predstavit će svoju novu knjigu

Popularna autorica, motivacijska govornica i internetska senzacija Kristina Kuzmič dolazi u knjižaru Hoću knjigu u Joker centru gdje će u utorak, 17. lipnja, u 18 sati predstaviti svoju novu knjigu Znam kako ću.

Nakon velikog uspjeha knjige Drži se!, koja je osvojila čitatelje iskrenošću i zaraznim humorom, Kristina se vraća s još snažnijom porukom. Znam kako ću dirljiva je, duhovita i poticajna ispovijest o borbi i važnosti mentalnog zdravlja. Ova potresna autobiografska knjiga važno je štivo koje dokazuje da nitko nije sam, a ne nudi savršene recepte i rješenja, već stvarne priče iz života - onakve kakve samo Kristina zna ispričati.

Ulaz je slobodan, a svi posjetitelji imat će priliku čuti Kristininu priču uživo, postaviti joj pitanja i potpisati primjerak knjige. Očekuje nas topla, nadahnjujuća večer ispunjena smijehom, emocijama i riječima koje osnažuju.

'Ne propustite jedinstvenu priliku upoznati autoricu koja je svojim sadržajem na društvenim mrežama dotaknula milijune ljudi diljem svijeta - sada i uživo, u samom srcu Splita!', pozivaju iz Hoću knjigu.

Vaša reakcija na temu