Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Kolektiff Images Rukometaši zvali Thompsona iz svlačionice, žele da im pjeva na dočeku

Rukometaši zvali Thompsona iz svlačionice, žele da im pjeva na dočeku

Oglasio se i pjevačev tim

Brončani hrvatski rukometaši žele da im u ponedjeljak na dočeku na glavnom Trgu bana Josipa Jelačića pjeva Marko Perković Thompson, doznaje RTL Danas. Igrači su se čuli video pozivom iz svlačionice s pjevačem. 

Thompsonov menadžment kaže da će on rado odazvati na poziv rukometaša, ali čekaju da stigne službeni poziv Hrvatskog rukometnog saveza. Kako neslužbeno doznaju 24sata, Thompsonov tim je, nakon što dobiju službeni poziv, spreman doći 'gdje god treba'.

Podsjetimo, kako su za 24sata ranije istaknuli iz Thompsonovog tima, pjevač bi se rado odazvao na doček, ako to bude želja igrača. 

- Lani je Marko ljudima ispunio želju. Ni kune nismo uzeli. A ne vidim razlog zašto se Marko ne bi opet odazvao. Njemu bi to sigurno bilo drago - rekli su ranije iz Thompsonovog tima.

Zagreb: Marko Perković Thompson nastupio na svečanom dočeku hrvatske rukometne reprezentacije

Hrvatska rukometna reprezentacija osvojila je broncu na Europskom rukometnom prvenstvu u Herningu. U susretu za treće mjesto izabranici Dagura Sigurdssona svladali su Island 33-34. Veliki doček planiran je na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu, s početkom u 15 sati. 

Nastupat će Zaprešić Boysi i Hrvatske ruže. Nenad Ninčević autor je Thompsovnog hita 'Ako ne znaš što je bilo' i jedan od članova benda Hrvatske ruže. Zbog toga se mnogi također pitaju hoće li se Trgom ponovno zaoriti prošlogodišnja neslužbena himna rukometaša.

- Pozivamo sve Zagrepčane i građane Hrvatske da pozdrave i dočekaju naše rukometaše na glavnom gradskom trgu sutra u 16 sati, uz Zaprešić Boyse i Hrvatske ruže - navodi Grad u priopćenju.

Ostaje vidjeti hoće li doći do promjene.

Vaša reakcija na temu