Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Veljko Martinović Split: Preko 80 'vespaša' proslavilo veliki jubilej

Split: Preko 80 'vespaša' proslavilo veliki jubilej

Na susretu se mogla vidjeti i najstarija Vespa u voznom stanju u vlasništvu Marina Barišića koja datira iz 1949. godine

Povodom 70 godina od izlaska prve Vespe iz tvornice Piaggio sinoć je organiziran 7. susret svih ljubitelja tih već oldtimera u organizaciji Vespa kluba Split.

Ukupno se u opuštenoj atmosferi iza kazališta skupilo preko 80 'vespaša' koji su prvo napravili izlet u Sinj gdje su posjetili Muzej Alke.

Na susretu se mogla vidjeti i najstarija Vespa u voznom stanju u vlasništvu Marina Barišića koja datira iz 1949. godine. Također izložene su i fotografije povijesti Vespe u Splitu, a na zidu su se vrtjele broje fotografije mnogobrojnih vožnji i susreta.

Druženje se nastavilo dugo u noć...

Vaša reakcija na temu