Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Milan Šabić THOMPSON U SINJU Na ulazu na koncert brzo antigensko testiranje, cijena je samo 10 kn

THOMPSON U SINJU Na ulazu na koncert brzo antigensko testiranje, cijena je samo 10 kn

Ostatak troška testiranja pokriva organizator

BJM events, uz dozvolu Stožera civilne zaštite nakon novih odluka o suzbijanju pandemije koronavirusa, organizira koncert Marka Perkovića Thompsona u Sinju. Održat će se ove subote, 17. srpnja, uz određene uvjete.

Naime, posjetiteljima su potrebne covid-putovnice ili antigenski testovi.

Za sve one koji nemaju covid-putovnicu organizatori su osigurali brzo antigensko testiranje po cijeni od 10 kuna uz predočenje ulaznice. Ostatak troška testiranja pokriva organizator. 

Testiranje će početi na dan koncerta, 17. srpnja, od 16 sati na punktovima ispred gradskog stadiona. 

Posjetitelji koji se ne žele testirati dobit će povrat novca za kupljenu ulaznicu na prodajnim mjestima gdje su je kupili.

Zbog velike zainteresiranosti za ovaj koncert, organizatori mole posjetitelje da dođu što ranije.

Vaša reakcija na temu