Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
TRUCK SHOW DALMACIJA Provozali smo se u kamionu iz 1997. godine, oslikanom Hajdukom i katedralom

TRUCK SHOW DALMACIJA Provozali smo se u kamionu iz 1997. godine, oslikanom Hajdukom i katedralom

Na Poljudu će biti izloženo 250 kamiona, a očekuju se i koncerti Dalmatina i Duška Kuliša

Sve je spremno za treće izdanje Truck Showa Dalmacija, koje se danas i sutra održava na Poljudu. Događaj okuplja ljubitelje kamiona i entuzijaste iz cijelog svijeta te nudi nezaboravno iskustvo. Manifestacija uključuje izložbu kamiona, sportska natjecanja i igre za djecu. Oba dana manifestacije kulminirat će koncertom. Danas nastupa Dalmatino, a sutra se očekuje koncert Duška Kuliša.

Tako će na oko Poljuda biti izloženo više od 250 kamiona, a nas je u svojoj 'kući', kako od milja naziva svoj kamion, ugostio Stipe.

- Tu provodim najviše vremena, zato je kao kuća, a i patike se moraju izuti pri ulasku. Sve je počelo kao posao, a na kraju smo stalno u tom kamionu. Ovo je ‘auto’ za laganu vožnju, da svi vide, imaš se s čim i pohvaliti - kazao je Stipe pa dodao kako je kamionu dao i osobnost.

- Cijeli je oslikan kistom, ima svetog Duju, Hajduka, sve je onako kako je bilo za 100 godina Hajduka. Da mi netko sada ponudi sto tisuća eura, ne bih ga prodao, jedinstveni je ovo primjerak u Hrvatskoj - kazao je Stipe o svom limenom ljubimcu, koji broji 28 godina.

Organizatori očekuju više od deset tisuća posjetitelja, a pozivaju i vas. Darujemo po dvije ulaznice za koncerte za svaki dan manifestacije. Označite osobu koju želite voditi sa sobom i napiši koji koncert želiš posjetiti.

Pogledajte videozapis.

@dalmatinskiportal TRUCK SHOW DALMACIJA na Poljudu okuplja ljubitelje kamiona Vodimo vas na show, darujemo dva puta po dvije ulaznice za koncerte na poljudskom platou. Grupa Dalmatino (petak 9.5.) / Duško Kuliš (subota 10.5.). OZNAČI osobu koju vodiš na koncert i napiši na koji želiš. Sretno! Ulaz na cijelu manifestaciju je besplatan oba dana do 18 sati, kada se ulaz plaća zbog navedenih koncerata.  #truckshow #dalmacija #kamioni #dalmatino #duskokulis #koncert #dalmatinskiportal original sound - Dalmatinski portal
Vaša reakcija na temu