Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Večeras u Centralu: Freemasons ponovno u Splitu!

Večeras u Centralu: Freemasons ponovno u Splitu!

Engleski DJ s više od 15 staža na sceni dobro je poznat ljubiteljima elektronske glazbe i uvijek rado viđen gost u Hrvatskoj

Večerašnji nastup Freemasonsa u poznatom splitskom klubu još je jedno u nizu poznatih ljetnih gostovanja. Nakon spektakularnog nastupa ove zime, Rusell Small, čovjek iza imena Freemasons ponovno je u Splitu na radost svih ljubitelja house glazbe. Engleski DJ s više od 15 staža na sceni dobro je poznat ljubiteljima elektronske glazbe i uvijek rado viđen gost u Hrvatskoj.  

Uz Freemasonsa večeras će nastupiti i nezaobilazni DJ Sola, a ovaj mali house spektakl uvertira je u gostovanje Vanillaza ovog petka. Koji god event odabrali, bili ljubitelji 'oldschool' ili nešto novijeg zvuka, klub Central bit će glazbeno poprište vrhunskog provoda do zore. Ulaznice po regularnoj cijeni možete nabaviti večeras u klubu, a VIP rezervacije putem broja telefona +385 (0)91 3323 234.

Vaša reakcija na temu