Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Press VIDEO Polufinalist Supertalenta Nikola Batinović objavio svoj prvi singl

VIDEO Polufinalist Supertalenta Nikola Batinović objavio svoj prvi singl

Poslušajte kako zvuči

Polufinalist Supertalenta 2022. godine, Nikola Batinović, objavio je svoju prvu autorsku pjesmu 'Za milijun godina' za koju je snimio i spot na lokaciji ruševine Sveučilišne bolnice u Blatu. Autor glazbe i stihova je sam Nikola, aranžman uz Nikolu potpisuju Stjepan TisanićStjepan Pećar, Vlaho Santini, Hrvoje Pandžić i Boris Kapetan, dok je autor spota Jakov Oblak.

Pjevati je počeo sa šest godina na jednoj školskoj priredbi. Cijela mu se obitelj bavi glazbom. Otac i sestra su u klapi, pa kad se nađu na obiteljskim okupljanjima pjevaju i nazivaju se klapom Batinović. Na početku je nastupao sa sestrom po restoranima, no sada gaže radi sam i nastupa kao DJ na proslavama. Javnosti se prvi put predstavio u RTL-ovim Zvjezdicama 2016. godine, a 2022. godine oduševio je žiri Supertalenta pjevajući pjesmu 'Mojoj majci' Hanke Paldum.

'Ti si baš pjevao i baš pjevaš. Jako si me iznenadio. Jednostavno ovaj sevdah nisam očekivala da tako izvodiš. Ovo je bilo na razini puno odraslijih i ozbiljnijih pjevača nego što si se ti tu skromno predstavio. Imaš taj stav znam da sam tu i znam da sam dobar. To je jako bitno', pohvalila ga je tada Maja Šuput, a pohvale su došle i od same Hanke.

'Inspiracija za pjesmu sam najviše pronalazio, kako u sebi, tako i u svakom čovjeku koji uporno trči za stvarima, ljudima i situacijama koje nisu dobre za njega i tako sve do trenutka u kojem ne napravi rez i kaže - Dosta je!', poručio je Nikola.


Vaša reakcija na temu