20/04/24 · 14:15

VIDEO Stefany kroz pjesmu 'Ona' donosi priču o prevarenim ženama

'Cure, djevojke, žene, nitko i ništa nam ne smije poljujati samopouzdanje'

VIDEO Stefany kroz pjesmu 'Ona' donosi priču o prevarenim ženama
Piše M. K.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp
YouTube

Klikom na gumb ispod učitat ćete video s platforme YouTube. YouTube može postaviti kolačiće i pratiti Vašu aktivnost.

Otvori na YouTube

Novi singl 'Ona', talentirane mlade pjevačice Stefany, snažna je pjesma o prevarenim ženama. Pjesmu autora Nenada Ninčevića i u aranžmanu Mihovila Šoštarića Lockrooma, Stefany će premijerno izvesti na 71. Zagrebačkom festivalu.

Mlada glazbenica za pjesmu kaže da predstavlja jednu moćniju, samouvjerenu i drugačiju Stefany kojoj se otkad je počela vjerovati u sebe i svoje vrijednosti događaju najbolje stvari.

'Volim kad glazba ima smisao i poruku, pa je tako i s ovom pjesmom. Tema je to o kojoj razgovaramo samo s najboljim prijateljima i zbog koje mnoge od nas izgube samopouzdanje i vjeru u sebe, a ne bi trebale', rekla je Stefany.

Pjesma je posvećena prevarenoj ženi te slavi njenu snagu i nosi dublju poruku o samopouzdanju. Poruku upotpunjuje energičan spot snimljen na zagrebačkim ulicama u režiji Darija Lepoglavca.

Stefany je zasjala na ovogodišnjoj Dori s pjesmom 'Sretnih dana dat' će Bog' te donijela osvježavajuću dozu optimizma i vjere u bolju budućnost. Kroz pjesmu je ispričala i priču o nadi, vjeri u dobro, prijateljstvu i ljubavi koja uvijek pobjeđuje.