Nakon što je izvela pjesmu Dok ploviš morima, Zorica Kondža obratila se publici.
- Koliko je ovdje divno. Vidim vas sve s lepezama… Pa di ovo ima? Moram biti iskrena, imam malo treme, ali to je iz poštovanja prema vama. Niste ni svjesni, ljudi moji, koliko vas poštujem. Tako mi je drago što ovaj jubilej slavim ovdje s vama. Uvijek se nekako pogodilo da sam 20 i 30 godina karijere slavila u Zagrebu pa bi me ljudi na ulici pitali: 'Zašto tamo?' A evo me sada ovdje. Di ću bit nego ovdje? - poručila je.
Dotaknula se i repertoara koji je pripremila za ovu posebnu večer.
- Naravno da ćemo pjevati moje pjesme, ali i pjesme legendi koje, nažalost, više nisu s nama – našeg Olivera Dragojevića, Vinka Cocu, našeg Dina… - kazala je.











