Zorica Kondža privela je kraju svoj koncert izvedbom legendarnog hita Tine Turner 'The Best' te publici uputila posebnu poruku zahvale.
- Što se mene tiče, vi ste za mene bili 'the best. Hvala vam što ste učinili ovu večer čarobnom za mene. Malo je vruće bilo, ali bit će još vruće. Sada idemo gledati utakmicu, nešto popiti i nadam se da ćemo pobijediti. Nadam se da vam je bilo dobro večeras, poručila je Zorica nakon nastupa.
Brojna publika ispratila je pjevačicu velikim pljeskom, a večer je završila u pravom navijačkom raspoloženju uz želje za uspjeh hrvatske reprezentacije.











