27/06/26 · 11:10

Bivši stoper Hajduka napušta redove aktualnog prvaka

Odlazak nakon pet i pol godina

Bivši stoper Hajduka napušta redove aktualnog prvaka
Piše D. F.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Antonio Milić napušta Lech iz Poznana. Nakon pet i pol godina nekadašnji stoper Hajduka odlazi iz Lecha s kojim je protekle sezone osvojio naslov prvaka.

Ugovor iskusnog 32-godišnjaka i Lecha istječe krajem lipnja te neće biti produžen.

Milić je u Lech stigao početkom siječnja 2021. godine. Odigrao je 179 utakmica, zabio 11 pogodaka i ubilježio osam asistencija.

S Lechom je osvojio tri naslova prvaka, a sada je došlo vrijeme za rastanak.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu