Zbog građevinskih radova koje je NK Inker proveo na stadionu, otvorila se mogućnost proširenja koncertnog prostora za koncert Marka Perkovića Thompsona koji će se održati 4. srpnja u Zaprešiću.
'Kako bismo omogućili dolazak svima koji u prvom valu nisu uspjeli nabaviti svoju ulaznicu, odlučili smo pustiti u prodaju dodatni kontingent ulaznica.
Novi krug prodaje kreće u srijedu, 24. lipnja, u 12.00 sati putem sustava Entrio.
Hvala vam na iznimnom interesu i podršci. Veselimo se zajedničkom druženju i još jednom spektakularnom koncertu koji će obilježiti ovo ljeto u Zaprešiću.
Čuvajmo jedni druge!', objavio je pjevačev tim.











