12/07/25 · 21:40

FOTOGALERIJA Pogledajte kako je bilo večeras u Parku mladeži

I druga večer u veselom ritmu

FOTOGALERIJA Pogledajte kako je bilo večeras u Parku mladeži
Foto: Joško Šupić
Piše M. K.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Nakon otvaranja u petak, došao je red i na drugu večer ovogodišnje, 11. Ultre Europe.

Na glavnu pozornicu prvi se popeo hrvatski DJ Joe2Shine, a nakon njega su nastupili Joel Corry, Maddix i Sofi Tukker, a finale večeri pripast će fantastičnom trojicu Steveu Angellu u 12.20, Tiëstu u 1.55 te Johnu Summitu u 3.30.

Pogledajte dio atmosfere u fotogaleriji Joška Šupića.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu