Nakon pobjede protiv LNZ Cherkasyja 1:0, trener Hajduka Gonzalo Garcia osvrnuo se na nove igrače, Aleca Van Hoorenbeecka i Mathieua Acapandieja, koji su danas igrali nešto manje od pola sata:
- Da, oko 25 minuta su igrali. Trenirali su individualno, tek su se pridružili momčadi. Mislim da su bili dobri na početku, bili su dobri s loptom. Kontrolirali smo tada brzinu utakmicu, dali su nam mirnoću, ali i fizičku snagu. Stvari koje nam trebaju - zaključio je Garcia.








