Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Screenshot/Index PROSVJED PROTIV MJERA STOŽERA: 'Uhapsi me, čipiraj i cijepi'

PROSVJED PROTIV MJERA STOŽERA: 'Uhapsi me, čipiraj i cijepi'

Krenuli su s Trga kralja Tomislava prema Trgu bana Jelačića

U Zagrebu se održava prosvjed protiv mjera Nacionalnog stožera. Na prosvjed se pozivalo puten Facebook grupe 'Tražimo ukidanje Nacionalnog stožera civilne zaštite' koja ima 160.000 ljudi, a ostaje za vidjeti koliko će se od njih pojaviti na prosvjedu.

Prosvjednici su se okupili na Trgu kralja Tomislava, odakle su krenuli u šetnju prema Trgu bana Jelačića.

Neki prosvjednici pjevaju: 'Zatvori me, pritvori me, uhapsi me, zabrani me, čipiraj me i cijepi me. Osiromaši me, iseli me...', javlja Index.

Vaša reakcija na temu