Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: MUP TEŠKA PROMETNA NA A4 Jedna osoba poginula, jedna ozlijeđena u sudaru četiri vozila

TEŠKA PROMETNA NA A4 Jedna osoba poginula, jedna ozlijeđena u sudaru četiri vozila

Očevid je u tijeku

Na autocesti A4 večeras se dogodila teška prometna nesreća u kojoj je jedna osoba smrtno stradala, a jedna je ozlijeđena, potvrdila je policija.

Nesreća se dogodila oko 19.20 na čvoru Popovec, gdje su se sudarili motocikl, dva osobna vozila i jedno kombi vozilo. Točan uzrok nesreće za sada nije poznat, a sve okolnosti bit će utvrđene očevidom koji je u tijeku.

Promet u potpunosti zatvoren

Zbog nesreće, promet je potpuno zatvoren na čvoru Sveta Helena u smjeru juga i na čvoru Popovec u smjeru sjevera. Vozila se preusmjeravaju na obilazne pravce, a vozačima se savjetuje strpljenje i izbjegavanje tog dijela autoceste.

Na terenu su policija, hitna pomoć i vatrogasci. Više informacija bit će poznato nakon dovršetka očevida.

Vaša reakcija na temu