Pulska policija je dovršila kriminalističko istraživanje nad 39-godišnjakinjom i utvrdila sumnju da je počinila šest kaznenih djela teške krađe u ustanovi u Santoriovoj ulici.
Osumnjičena je u razdoblju od 16. prosinca 2025. godine do 5. ožujka ove godine činila kaznena djela tako što je, iskorištavajući bespomoćnost i teško zdravstveno stanje osoba u dobi od 36 do 89 godina, otuđila razni nakit, ukupne vrijednosti više tisuća eura.
Policijski službenici uhitili su osumnjičenu 9. ožujka te su nad njom proveli kriminalističko istraživanje. Tijekom obavljanja pretrage prostorija, koje osumnjičena koristi, pronađen je dio otuđenih predmeta.
Po dovršetku kriminalističkog istraživanja, 10. ožujka u jutarnjim satima, osumnjičena je uz kaznenu prijavu predana u pritvorsku jedinicu Policijske uprave istarske.
Medicinska sestra ukrala pacijentima nakit vrijedan više tisuća eura
Uhićena je

Foto: Pixabay


VIDEO Nevjerojatno je oko čega se sve može napraviti politička drama, Plenković i Benčić u prvom planu
PRIJE 14 MIN · Hrvatska
NESREĆA NA A1: Automobil se prevrtao po autocesti, vozačica teško stradala
PRIJE 1 SAT · Hrvatska
Potresne poruke s prosvjeda u Zagrebu: 'Ako danas šutimo, sutra ćemo ponovno brojati žrtve'
PRIJE 2 SATA · Hrvatska
Smrt na zagrebačkom Jarunu: Mladić nestao pod vodom pred očima poznanika
PRIJE 3 SATA · Hrvatska