Stigla je nova dojava o bombama u Zagrebu.
U dojavi koja je stigla nešto prije 10 sati, nepoznata osoba kazala je da su postavljene bombe u Gradskom poglavarstvu na Trgu Stjepana Radića te na jednoj lokaciji u Sesvetama, nasuprot škole.
Protueksplozijski pregledi u tijeku su. Prema neslužbenim informacijama do kojih je došao Dnevnik.hr, zgrada gradske uprave ipak nije evakuirana.






