03/02/26 · 10:31

Pucnjava u Zagrebu, pet osoba završilo u bolnici

Ozlijeđena je žena i četvero maloljetnika

Pucnjava u Zagrebu, pet osoba završilo u bolnici
Foto: Pixabay.com
Piše P. I.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Na zagrebačkoj Pešćenici jučer je, oko 23.15 sati na Vrtnom putu, izbola svađa između nekoliko osoba. Verbalni sukob je ubrzo prerastao u fizički obračun. Tijekom sukoba, zasad nepoznati počinitelj iz vatrenog je oružja ispalio nekoliko hitaca, pri čemu je jedno zrno pogodilo maloljetnika u natkoljenicu.

Liječnička pomoć maloljetniku, 52-godišnjakinji i još trojici maloljetnika, pružena je u Kliničkom bolničkom centru Zagreb gdje je utvrđeno da su lakše ozlijeđeni.

Kriminalističko istraživanje s ciljem utvrđivanja svih okolnosti je u tijeku, poručuje policija.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu