25/07/26 · 19:03

RIJEKA Dao mu da konzumira drogu u njegovom stanu, a on od nje umro

Završio je u istražnom zatvoru

RIJEKA Dao mu da konzumira drogu u njegovom stanu, a on od nje umro
Foto: Ilustracija
Piše
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Županijsko državno odvjetništvo u Rijeci je, po zaprimanju kaznene prijave Policijske uprave primorsko-goranske, I. policijske postaje Rijeka, utvrdilo je kako postoji osnovana sumnja da je 52-godišnjak počinio kazneno djelo omogućavanja trošenja droge.

Tereti ga se da je 23. srpnja, u svom stanu na području Rijeke, 36-godišnjaku dao i omogućio konzumiranje za sada nepoznate droge, nakon koje konzumacije je njemu pozlilo te je ubrzo i preminuo.

'Županijsko državno odvjetništvo u Rijeci je sucu istrage Županijskog suda u Rijeci podnijelo prijedlog za određivanje mjere istražnog zatvora protiv okrivljenika zbog postojanja opasnosti od utjecaja na svjedoke i opasnosti od ponavljanja kaznenog djela (članak 123. stavak 1. točka 2. i 3. Zakona o kaznenom postupku), a koji prijedlog je sudac istrage prihvatio te je određen istražni zatvor okrivljeniku po predloženim zakonskim osnovama', priopćeno je iz ŽDO-a Rijeka.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu