Koncert Jelene Rozge u splitskoj Galeriji Meštrović obilježili su snažni emocije.
- Čekam ovo već godinama, da zapjevam u svom Splitu. Ovo je jedan od najljepših dana u mom životu. Hvala vam od srca što ste došli. Hvala vam od srca – kazala je emotivna Jelena Rozga.
Vidno dirnuta reakcijom publike, našalila se i na svoj račun.
- Opet ću plakati pa će sutra pisati samo da sam plakala. Hvala vam od srca – rekla je kroz osmijeh.
Na kraju je poručila kako ne voli klasične biseve.
- Ja ne volim klasične biseve. Ja ostajem i pjevam. Sad sam mirna i najsretnija na svijetu – kazala je, nakon čega je nastavila koncert pjesmama 'Minut srca tvog' i 'Kako sam te voljela', a za sam kraj još jednom je zajedno s publikom otpjevala refren svog velikog hita 'Lavica'.












