Solinski gradonačelnik Dalibor Ninčević najavio je novi susret s građanima. U sklopu novog ciklusa obilaska mjesnih odbora sutra, 12. svibnja, posjetit će MO Priko vode, odnosno Japirko - najveći i najbrojniji.
U 16.30 bit će u Zoranićevoj ulici, u 17.15 na križanju ulica Petra Krešimira IV. i Domovinskog rata, u 18 na križanju Hektorovićeve i Držićeve.
'Tema je puno, problema još i više. Dobivam puno primjedbi, sutra je prilika da ih iznesete. Mi ćemo vas, pak, upoznati s našim planovima. Dođite', poručio je Ninčević.





