11/05/26 · 17:54

Solinski gradonačelnik najavio novi susret s građanima: 'Puno je problema, iznijet ćemo vam planove'

'Imate priliku predstaviti primjedbe'

Solinski gradonačelnik najavio novi susret s građanima: 'Puno je problema, iznijet ćemo vam planove'
Foto: Bogdan Klarić
Piše A. A.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Solinski gradonačelnik Dalibor Ninčević najavio je novi susret s građanima. U sklopu novog ciklusa obilaska mjesnih odbora sutra, 12. svibnja, posjetit će MO Priko vode, odnosno Japirko - najveći i najbrojniji.

U 16.30 bit će u Zoranićevoj ulici, u 17.15 na križanju ulica Petra Krešimira IV. i Domovinskog rata, u 18 na križanju Hektorovićeve i Držićeve.

'Tema je puno, problema još i više. Dobivam puno primjedbi, sutra je prilika da ih iznesete. Mi ćemo vas, pak, upoznati s našim planovima. Dođite', poručio je Ninčević.

Obilazak Mjesnog odbora Priko vode

PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp