23/06/26 · 20:46

Novo vodstvo u dvama Forumima mladih SDP-a

'Nastavit ćemo boriti se za dostupne vrtiće, kvalitetniji i pristupačniji javni prijevoz, bolju stambenu politiku, pravednije zapošljavanje...'

Novo vodstvo u dvama Forumima mladih SDP-a
Foto: press
Piše A. A.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Forumi mladih SDP-a grada Zadra i Zadarske županije imaju nova vodstva. Na Izbornoj konvenciji, održanoj u subotu, 20. lipnja, za predsjednika županijske organizacije izabran je Marko Topić, uz potpredsjednicu Ivu Barešić, dok je gradsku organizaciju preuzeo Sandro Lovrinović s potpredsjednicom Larom Kasap.

'Forum mladih dosad je pokazao svoju predanost kroz zalaganje za uvođenje građanskog odgoja u škole, poboljšanje uvjeta prijevoza studenata, ukazivanje na netransparentnosti u radu Savjeta mladih grada Zadra te kroz još brojne druge inicijative i aktivnosti usmjerene na poboljšanje položaja mladih i razvoj lokalne zajednice. U nadolazećem razdoblju nastavit ćemo boriti se za dostupne vrtiće, kvalitetniji i pristupačniji javni prijevoz, bolju stambenu politiku, pravednije zapošljavanje i druge mjere važne za mlade.

Forum mladih ostaje glas mladih ljudi i alternativa lošim politikama u našem kraju. Nastavit ćemo otvarati važne teme, predlagati konkretna rješenja i doprinositi pozitivnim promjenama u našoj zajednici', poručili su predstavnici.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu