Juranovićev Union Berlin sve bliže Ligi prvaka

Prekinuli su negativan niz u domaćem prvenstvu

Union Berlin je u 25. kolu njemačke Bundeslige pobijedio na svom terenu Eintracht Frankfurt 2:0.

Rani Khedira je doveo domaćina u vodstvo u 53. minuti, a konačni rezultat je postavio Kevin Bahrens u 75. minuti. Hrvatski reprezentativac Josip Juranović je odigrao cijeli susret za Union Berlin, koji je ovom pobjedom prekinuo negativan niz od četiri susreta bez pobjede u domaćem prvenstvu.

Union Berlin je ovom pobjedom došao na treće mjesto s 48 bodova, dok su gosti iz Frankfurta ostali na šestom mjestu s 40 bodova. Na kraju sezone prve četiri momčadi idu u Ligu prvaka.