Pogledajte ovu objavu na Instagramu. Objavu dijeli Zlatko Dalic (@daliczlatko)
Još sitno odbrojavamo do početka koncerta Marka Perkovića Thompsona na zagrebačkom Hipodromu.
Hrvatski nogometni izbornik Zlatko Dalić objavio je selfie uz prigodnu poruku.
'Jedno srce, jedna duša, jedna Hrvatska', napisao je u opisu.






