Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Ivica Čavka LUDA UTAKMICA U poluvremenu svirana četiri penala, zabila dvojica Hrvata!

LUDA UTAKMICA U poluvremenu svirana četiri penala, zabila dvojica Hrvata!

Završilo je 1:1

Krenula je Liga prvaka, a susret u skupini G između Seville i Salzburga ući će u povijesne knjige. 

Utakmica je završila 1:1, a bjeloruski sudac Kulbakov svirao je u prvom dijelu čak četiri jedanaesterca. Tri sa Salzburg i jedan za Sevillu.

Prvo je Adeyemi promašio s 'bijele točke' u 13. minuti, a osam minuta kasnije mladi hrvatski reprezentativac Luka Sučić je zabio za vodstvo Austrijanaca. U 37. minuti Sučić je pogodio stativu iz jedanaesterca, a pet minuta kasnije za Sevillu je penal realizirao Ivan Rakitić.

Vaša reakcija na temu