Osijek preokretom slavio protiv Šibenika na Šubićevcu

Momčad trenera Coppitellija popela se na četvrto mjesto

U drugoj utakmici 10. kola SuperSport HNL-a Šibenik je na Šubićevcu poražen od Osijeka 1:3.

Domaćini su poveli već u trećoj minuti. Strijelac je bio Ivan Santini poslije odličnog ubačaja Leonarda Žute

Gosti su poravnali stanje na semaforu u nadoknadi prvog dijela kada je poentirao Arnel Jakupović.

Osijek je nastavio s boljom igrom i u drugom poluvremenu zasluženo stigao do pobjede. Prvo je u 61. minuti mrežu zatresao Luka Jelenić, a 20 minuta kasnije isto je napravio i Marko Soldo.

Osijek se poslije ove pobjede nalazi na četvrtom mjestu tablice, a u sljedećem kolu gostuju kod Dinama.

Šibenik je trenutno šesti, a povratak na pobjednički kolosijek sljedeći tjedan tražit će u Koprivnici kod Slaven Belupa.