Njegova je momčad gubila 1:3 pa pobijedila

Jean Evrard Kouassi postigao je pogodak u 13. kolu kineske Superlige. Njegov Wuhan Zall na gostovanju je svladao Guangzhou RF 4:3. Domaći koje vodi Dragan Stojković hat-trickom Izraelca Zahavija imali su 3:1 u 61. minuti, a onda je uslijedio preokret Wuhana.

Od 67. do 72. minute zabili su tri pogotka, a baš je bivši napadač Hajduka zabio pobjednički pogodak. To mu je bio peti pogodak ove sezone, a njegova momčad vrlo dobro brodi u najjačem rangu kineskog nogometa.

Nalaze se na šestom mjestu sa 18 bodova.

Gol Kouassija možete pogledati u videu na 3:32