07/07/26 · 12:19

UŽAS U DALMACIJI Žena nožem u obiteljskoj kući napala muškarca

Oboje su pod utjecajem alkohola

UŽAS U DALMACIJI Žena nožem u obiteljskoj kući napala muškarca
Foto: Pixabay
Piše A. A.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Hrvatska državljanka u dobi od 58 godina osumnjičena je za pokušaj ubojstva bliske osobe.

Sumnja se, naime, da je u nedjelju, 5. srpnja, oko 20.30 u obiteljskoj kući u Biogradu oštrim predmetom u predjelu glave ozlijedila 60-godišnjeg hrvatskog državljanina. Napadu je prethodio, prema priopćenju Policijske uprave zadarske, verbalni i fizički sukob.

Ozlijeđenom muškarcu pružena je liječnička pomoću u Općoj bolnici Zadar. Ondje su mu konstatirane lake tjelesne ozljede.

Na mjestu događaja policijski službenici proveli su očevid kao i druge potrebite dokazne radnje. Tijekom kriminalističkog istraživanja u prostorijama policije provedeno je alkotestiranje osumnjičenice, pri čemu je utvrđena prisutnost alkohola u organizmu. Također, u bolnici je provedeno alkotestiranje 60-godišnjaka kod kojeg je također utvrđena prisutnost alkohola u organizmu.

Nakon provedenog kriminalističkog istraživanja zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela teškog ubojstva u pokušaju, protiv osumnjičene 58-godišnjakinje podnesena je kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu. Predana je pritvorskom nadzorniku Policijske uprave zadarske.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu