23/05/26 · 20:40

VIDEO Fešta u Mornara: Jurišić i Kontides zaplesali nakon europskih medalja

Regata života odzvanjala klubom, slavilo se do kasno u noć

VIDEO Fešta u Mornara: Jurišić i Kontides zaplesali nakon europskih medalja
Foto: Screenshot
Piše M. K.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Iz splitskog jedriličarskog kluba Mornar procurila je vesela snimka slavlja nakon velikog uspjeha na Europskom prvenstvu klase ILCA 7. U glavnim ulogama bili su hrvatski olimpijac Filip Jurišić i Cipranin Pavlos Kontides, također član Mornara.

Dvojac je uz pjesmu 'Regata života', koju je Neno Belan napisao inspiriran upravo Jurišićevom sportskom pričom i upornošću, zaplesao i zajedno proslavio osvojene medalje.

Kontides je na Europskom prvenstvu osvojio zlatnu medalju, dok je Jurišić završio s broncom. Posebno je zanimljivo da iza uspjeha obojice stoji isti trener — splitski stručnjak Jozo Jakelić.

Fešta

YouTube

Klikom na gumb ispod učitat ćete video s platforme YouTube. YouTube može postaviti kolačiće i pratiti Vašu aktivnost.

Otvori na YouTube

PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp