Koncert Jelene Rozge u splitskoj Galeriji Meštrović obilježili su snažni emocije. Nakon što se ranije rasplakala tijekom izvedbe pjesme 'Oprosti mala', pjevačica nije uspjela suspregnuti suze ni nešto kasnije.
Vidno ganuta, jedva je izgovorila nekoliko rečenica kojima se zahvalila svojim dugogodišnjim suradnicima.
- Oni su sa mnom 20 godina, oni sve znaju. Hvala mom bendu, jedan pljesak za njih - poručila je Rozga, dok je publika dvoranom prolomila gromoglasan pljesak.
Potom je, uz osmijeh, poručila kako večer još nije gotova.
- Nismo gotovi, ne idem ja još kući - rekla je.
Nakon emotivnog obraćanja nastavila je koncert izvedbom jednog od najvećih hitova iz vremena kada je bila članica Magazin, pjesmom 'S druge strane mjeseca', koju je publika pjevala zajedno s njom.
Pogledajte videozapis.












