Tim Marka Perkovića Thompsona objavio je važne informacije uoči njegovog koncerta 4. kolovoza na Šubićevcu u Šibeniku.
'Pozivamo vas da u Šibenik dođete već tijekom prijepodneva kako biste izbjegli gužve i bez stresa stigli na koncert', poručili su.
U suradnji s Gradom Šibenikom osigurani su parkirališni prostori u Industrijskoj zona Podi – odakle će posjetitelje organizirano do stadiona prevoziti autobusi, a dodatna lokacija za parkiranje je u prostoru TEF-a.
Ulazi na stadion otvaraju se u 17.00 sati.
'Stoga vas molimo da u koncertni prostor dođete na vrijeme kako bismo svima omogućili siguran i nesmetan ulazak. Prenosimo i zamolbu naših vatrogasaca. Naime, zbog visokih temperatura, velike suše i povećane opasnosti od požara, molimo vas da ne koristite i ne palite pirotehnička sredstva, osobito na parkiralištima i drugim neasfaltiranim površinama. Čuvajmo jedni druge!', poručio je Thompsonov tim.











