Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Veljko Martinović KORONA U ZADRU Stigli rezultati testiranja, zaraženo petogodišnje dijete

KORONA U ZADRU Stigli rezultati testiranja, zaraženo petogodišnje dijete

Do kraja dana testirat će još 24 osobe

Potvrđen je novi slučaj koronavirusa u Zadru nakon teniskog turnira Adria Tour. Novi slučaj koronavirusa potvrdio je voditelj Službe za epidemiologiju Zavoda za javno zdravstvo Zadar Alan Medić u Dnevniku Nove TV. Kako je rekao, riječ je o petogodišnjem djetetu koje se na obiteljskom druženju družilo s tenisačima i sada je samoizolaciji s roditeljima.

- Dijete nema simptoma - rekao je Medić.

Podsjetimo, za vikend se u Zadru održavao tenisku turnir Adria Tour, koji je prekinut kada je otkriveno da je bugarski tenisač Grigor Dimitrov pozitivan na koronavirus. 

U Zadru su jutros potvrđena još tri slučaja zaraze povezana s turnirom. Među njima su i hrvatski tenisač Borna Ćorić te kondicijski treneri Dimitrova i Novaka Đokovića.

Index piše da su nakon otvaranja turnira u petak navečer Novak Đoković, Goran Ivanišević, Alexander Zverev, Grigor Dimitrov i Marin Čilić sa svojim suprugama došli su na večeru koja se ubrzo pretvorila u feštu. Među njima je bio i Borna Ćorić, najbolji hrvatski tenisač, koji je dva dana kasnije dobio pozitivan test na koronavirus. Ekipu su zabavljali klapa Niko i bend Forum. Ćorić i Ivanišević su se potpuno opustili i popeli na pozornicu te zapjevali s bendom. 

Do kraja dana testirat će još 24 osobe, a večeras bi trebalo stići još nalaza.

Vaša reakcija na temu