Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
UBOJSTVO NA KORČULI Sin ubio majku? Jutros je našli mrtvu

UBOJSTVO NA KORČULI Sin ubio majku? Jutros je našli mrtvu

Priveden je 35-godišnjak

U obiteljskoj kući u Veloj Luci jutros, oko 9.15 sati, pronađeno je tijelo mrtve žene. Na tijelu su uočene ozljede koje upućuju na nasilnu smrt.

- Osoba koja se dovodi u vezu s ovim događajem obiteljski je povezana sa žrtvom te je uhićena i pod policijskim je nadzorom - poručili su iz policije.

Kako neslužbeno doznajemo, policija je uhitila 35-godišnjeg sina ubijene 68-godišnjakinje.

Prebačen je na Hitnu pomoć u Blato jer je bio psihički rastrojen.

Trebat će ga pogledati psihijatar da se utvrdi je li uopće sposoban za kriminalističko istraživanje.

Jutros je izletio iz kuće u krvavoj odjeći i fizički se sukobio s nekoliko građana koji su pozvali policiju. Kada su ga pokupili, rekao im je da je ubio majku.

Policajci su u kući pronašli tijelo mrtve žene. Po Luci se priča da ju je usmrtio britvicom.

Privedeni je već neko vrijeme imao problema sa psihom, no koliko je poznato nije se liječio u ustanovi.

Mještani nam kažu da je posljednjih dana izgledao kao zombi.

Na mjestu događaja je u tijeku očevid kojim rukovodi Županijsko državno odvjetništvo. Više detalja o ovom događaju bit će poznato nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja, dodaju iz policije.

Vaša reakcija na temu