Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Pixabay.com Više ljudi, uključujući djecu, bježalo od agresivnih bikova! Vlasnica završila u pritvoru

Više ljudi, uključujući djecu, bježalo od agresivnih bikova! Vlasnica završila u pritvoru

Bili bez nadzora

Policijski službenici Policijske postaje Drniš proveli su kriminalističko istraživanje nad 38-godišnjakinjom osumnjičenom za počinjenje kaznenog djela dovođenja u opasnost života i imovine općeopasnom radnjom ili sredstvom na štetu 39-godišnjaka, 56-godišnjakinje, dvije 79-godišnjakinje i maloljetne osobe.

Sumnja se da je 38-godišnjakinja tijekom prosinca 2024. i siječnja 2025. u mjestu Otavice, ne držanjem stoke pod nadzorom, ponajprije bikova, izazvala realnu ugroženost života i tijela oštećenih koji su uslijed agresivnog ponašanja bikova bježali u strahu za vlastiti život.

Također je utvrđeno je u navedenom razdoblju u mjestu Štikovo i mjestu Kanjane došlo do ugrožavanja sigurnosti cestovnog prometa. Došlo je, naime, do naleta dva osobna vozila na krave bez nadzora, u vlasništvu osumnjičene.

Nakon dovršenog istraživanja osumnjičena je, uz kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku, predana pritvorskom nadzorniku Policijske uprave šibensko-kninske.

Vaša reakcija na temu