Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: press 'Antičko vjenčanje' u Solinu, ulaz slobodan

'Antičko vjenčanje' u Solinu, ulaz slobodan

Pogledajte kako je to izgledalo prošle godine

U okviru manifestacije 'Romantika u Saloni' najavljeno je 'Antičko vjenčanje'. 

Održat će se u subotu, 26. srpnja, s početkom u 21 sat u vrtu Tusculum arheološkog lokaliteta Salona. Ulaz je slobodan.

Posjetitelji će tijekom večeri moći uživati u prikazu tradicionalnog vjenčanja u doba antičke Salone, uz svadbenu večeru te glazbeni nastup Leopolda Stašića na violini te Nevena Šverka na violončelu. 

U okviru večeri dostupno je i besplatno razgledavanje u pratnji turističkog vodiča s polaskom u 20 sati s Manastirina. Također je osiguran i besplatan prijevoz autobusom iz trajektne luke u 19.30 (preko puta trgovine DM - Lavanda tours) do Manastirina te natrag u 22.30 (povratak s Manastirina).

Evo kako je to izgledalo protekle godine...

Vaša reakcija na temu