CINESTAR SPLIT Fatima, Trolovi: Svjetska turneja, Mjesto za nas...

CINESTAR SPLIT Fatima, Trolovi: Svjetska turneja, Mjesto za nas...

Provjerite što igra u kinima od 22. do 28. listopada

CineStar 4DX Mall of Split

Trolovi: Svjetska turneja - sink • Pretpremijera • Trolls World Tour • 

• Animirani • Redatelj: Walth Dohrn • Glasovi: Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek

2D 12:10*, 14:10*, 16:10*, 18:10 osim čet pet

4DX 13:20*, 15:20*, 17:20 osim čet pet

Fatima • Premijera • Fatima • 

• Drama • Redatelj: Marco Pontecorvo • Gl. uloge: Harvey Keitel, Goran Višnjić

2D 17:00, 20:10, 22:30

Mjesto za nas • Premijera • Come as you are • 15

• Komedija • Redatelj: Richard Wong • Gl. uloge: Grant Rosenmeyer, Hayden Szet

2D 18:00**, 20:15, 22:30

Ava • Ava • 15

• Akcijski • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Jessica Chastain, Geena Davis

2D 18:45, 20:00, 22:05

Mare • Mare • 12

• Drama • Redatelj: Andrea Štaka • Gl. uloge: Marija Škaričić, Goran Navojec

2D 18:05

Soba želja • The Room • 15

• misterij • Redatelj: Christian Volckman • Gl. uloge: Olga Kurylenko, Kevin Janssens

2D 16:10*, 20:20, 22:20

Vik i čarobni mač - sink • Matineja • Vic the Viking and the Magic Sword • 

• Animirani • Redatelj: Éric Cazes • Glasovi: Robert Ugrina, Sanja Hrenar

2D 11:10*, 14:00*, 16:00*, 18:00

Ribanje i ribarsko prigovaranje • Ribanje i ribarsko prigovaranje • 

• Drama • Redatelj: Milan Trenc • Gl. uloge: Rade Šerbedžija, Leon Lučev

2D 16:50

Greenland: Posljednje utočište • Greenland  • 12

• Akcijski • Redatelj: Ric Roman Waugh • Gl. uloge: Gerard Butler, Morena Baccarin

2D 14:00*, 19:00, 20:45

4DX 17:00**, 19:20 osim čet pet, 19:30**, 22:00

Radioaktivna • Radioactive  • 12

• Drama • Redatelj: Marjane Satrapi • Gl. uloge: Rosamund Pike, Anya Taylor-Joy

2D 21:25

Novi mutanti • The New Mutants • 12

• Horor • Redatelj: Josh Boone • Gl. uloge: Anya Taylor-Joy, Maisie Williams

2D 18:15

Pinokio • Matineja • Pinocchio • 

• fantazija • Redatelj: Matteo Garrone • Gl. uloge: Roberto Benigni, Federico Ielapi

2D 11:05*, 13:25*

Scooby Doo! - sink • Matineja • Scoob!  • 

• Animirani • Redatelj: Tony Cervone • Glasovi: Boris Barberić, Dražen Bratulić

2D 11:00*, 12:55*, 14:55*, 16:55

Tajni vrt • Matineja • The Secret Garden • 

• avantura, fantazija • Redatelj: Marc Munden • Gl. uloge: Dixie Egerickx, Colin Firth,

2D 11:00*, 13:00*, 15:00*

Rat u kući • War with Grandpa • 

• Komedija • Redatelj: Tim Hill • Gl. uloge: Robert De Niro, Christopher Walken

2D 11:55*, 14:10*, 22:10

Poslije svega: Sudar • After We Collided  • 12

• Drama, romantični • Redatelj: Roger Kumble • Gl. uloge: Candice King, Inanna Sarkis

2D 19:55

Mulan •  Mulan • 12

• Avantura • Redatelj: Niki Caro • Gl. uloge: Yifei Liu, Donnie Yen

2D 15:45*, 17:45

4DX 3D 11:00*

Tenet • Tenet • 12

• Akcijski • Redatelj: Christopher Nolan • Gl. uloge: John David Washington, Robert Pattinson

2D 19:25, 22:25

Crvencipelica i 7 patuljaka - sink • Matineja • Red Shoes and the Seven Dwarfs • 

• Animirani • Redatelj: Sung Ho Hong • Glasovi: Doris Pinčić Rogoznica, Marko Makovičić

2D 11:45*, 13:50*, 15:45*

Kapetan Sabljozubi i magični dijamant - sink • Matineja • Captain Sabertooth and the magic diamond • 

• Animirani • Redatelj: Razmus A. Sivertsen • Glasovi: Maja Kovač, Dražen Bratulić

2D 11:35*

* =  samo sub ned, ** =  samo čet pet

CineStar Joker Split


Trolovi: Svjetska turneja - sink • Pretpremijera • Trolls World Tour • 

• Animirani • Redatelj: Walth Dohrn • Glasovi: Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek

2D 12:00*, 14:15*, 16:30*, 18:45 osim čet pet

EXTREME 2D 13:00*, 15:00*, 17:05 osim čet pet

Fatima • Premijera • Fatima • 

• Drama • Redatelj: Marco Pontecorvo • Gl. uloge: Harvey Keitel, Goran Višnjić

2D 19:15, 21:30

Mjesto za nas • Premijera • Come as you are • 15

• Komedija • Redatelj: Richard Wong • Gl. uloge: Grant Rosenmeyer, Hayden Szet

2D 19:30, 21:45

Ava • Ava • 15

• Akcijski • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Jessica Chastain, Geena Davis

2D 15:25*

EXTREME 2D 17:00**, 19:05, 21:15

Soba želja • The Room • 15

• misterij • Redatelj: Christian Volckman • Gl. uloge: Olga Kurylenko, Kevin Janssens

2D 17:25, 21:00

Vik i čarobni mač - sink • Matineja • Vic the Viking and the Magic Sword • 

• Animirani • Redatelj: Éric Cazes • Glasovi: Robert Ugrina, Sanja Hrenar

2D 11:55*, 13:45*, 15:45*, 17:30

EXTREME 2D 11:00*

Greenland: Posljednje utočište • Greenland  • 12

• Akcijski • Redatelj: Ric Roman Waugh • Gl. uloge: Gerard Butler, Morena Baccarin

2D 20:00, 22:30

Scooby Doo! - sink • Matineja • Scoob!  • 

• Animirani • Redatelj: Tony Cervone • Glasovi: Boris Barberić, Dražen Bratulić

2D 11:45*, 14:00*, 16:00*, 18:00, 18:45**

Crvencipelica i 7 patuljaka - sink • Matineja • Red Shoes and the Seven Dwarfs • 

• Animirani • Redatelj: Sung Ho Hong • Glasovi: Doris Pinčić Rogoznica, Marko Makovičić

2D 11:05*, 13:30*

* =  samo sub ned, ** =  samo čet pet

Vaša reakcija na temu
Aloooo article_emotions(78134, "");
Pregledaj komentare