Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
KOMPLETAN LJETNI PROGRAM Donosimo popis koncerata, festivala, ribarskih večeri, predstava...

KOMPLETAN LJETNI PROGRAM Donosimo popis koncerata, festivala, ribarskih večeri, predstava...

Provjerite gdje se može zabaviti u Splitsko-dalmatinskoj županiji

U suradnji s Turističkom zajednicom Splitsko-dalmatinske županije donosimo popis manifestacija ovog ljeta...

BIŠEVO

22. lipnja do 1. listopada Ispod mora, ispod zemlje

BOL

24. do 28. srpnja Grafiti na gradele 2024.

2. do 5. kolovoza Golden Horn Boutique Festival

3. do 24. kolovoza Tennis in vacanza

23. do 30. kolovoza 24. ljetne jazz radionice

13. kolovoza do 11. rujna Izložba Davisi Boontharm

13. kolovoza do 11. rujna Izložba Gorki Žuvela

BRELA

11. srpnja Koncert Jukebox bend, lučica Soline u 21 sat

12. srpnja Kino na plaži Punta rata

13. srpnja Klaun Šarenko lučica Soline u 20.30

16. srpnja Koncert Rišpet, lučica Soline u 21 sat

18. srpnja Koncert klape Berulia, porat Soline u 21 sat

19. srpnja Kino na plaži Punta rata 

21. srpnja Koncert bend Gift

25. srpnja Koncert Elvis Sršen & Funkblasters, lučica Soline u 21 sat

26. srpnja Kino na plaži Punta rata, lučica Soline u 21 sat

26. kolovoza Black&White - Dalmatian Dog Night

BRIST

17. srpnja Ta divna briška noć

CISTA VELIKA

15. lipnja do 15. srpnja  Cisko lito 2024.

DRVENIK

19. i 20. srpnja Drvenik craft beer fest

4. i 5. kolovoza Drvenik wine expo 2024.

DUGI RAT

28. lipnja do 18. kolovoza 22. Dugoratsko ljeto - cijeli program nalazi se ovdje 

27. srpnja 18. festival poljičkog soparnika

2. i 3. kolovoza More&Beer Dugi Rat 2024

GRADAC

20. srpnja do 10. kolovoza  Tribute to rock festival

HVAR

21. lipnja do 9. rujna Hvar Summer Festival

9. srpnja Put oko svijeta za 80 dana, Midsummer Scene Dubrovnik, Hvarsko kazalište u 21.30 sati

12. i 13. srpnja 16. Festival levande uz koncert grupe Pavel

12. srpnja Lado – Nacionalni ansambl folklornih plesova Hrvatske, Ljetna pozornica Veneranda u 21.30 sati

16. srpnja Promocija spota i koncerta Hosjak & Novosel, Hvarsko kazalište, 21 sat

19. srpnja Gina & The GeeGee’s, koncert u sklopu 63.Hvarskih ljetnih priredbi, Ljetna pozornica Veneranda u 21.30 sati

22. srpnja Komik Motion Show se nastavlja, Teatar Exit i Triko Cirkus Teatar dio Hvar Summer Festivala, Veneranda u 21.30

24. srpnja 'Mali raj' glumačke družine 'Histrion' u Svetoj Nedjelji na Hvaru u 21 sat

25. srpnja Koncert Urban&4, Veneranda Summer Stage u 21.30 sati

27. srpnja GSU Stella Maris Hvar, ispred konobe Menego u 21.30

1. kolovoza 63. Hvarske ljetne priredbe: Program za kolovoz provjerite ovdje 

2. kolovoza Otvorenje izložbe NADOHVAT, Petar Koši, Lođa u 21 sat

2. kolovoza Abba vs Queen, double koncert, Hvarska Pjaca u 21 sat

3. kolovoza Tomislav Mužek, tenor & Darko Domitrović, klavir; Hvar Summer Festival, Arsenal u 21.30

6. kolovoza Muška klapa Cambi, koncert na Fortici u 21.30

8. kolovoza Otvorenje izložbe Iluzija beskraja - Ariana Herceg, Arsenal u 21

10. kolovoza Neno Belan & Fiumens, summer stage Veneranda u 21.30

18. kolovoza Daniel Caccia and Organ Trio: Soulful Sinatra, koncert, Veneranda u 21.30

21. kolovoza Stefan Milenković, violina & Hilda Švan, klavir, Arsenal u 21.30

27. kolovoza Ethno Blues Classical trio, koncert, Malo Grablje u 21.30

30. kolovoza Duo Tudor – Režić, koncert, Hvarsko kazalište u 21 sat

31. kolovoza Otvorenje izložbe Vremenska crta - Lucija Bužančić, crkva sv. Ivana u 21 sat

1. rujna Klapa Galešnik, Pjaceta ispred crkve sv. Duha u 20 sati

2. rujna Vortex Strings, Klaustar franjevačkog samostana u 20 sati

4. rujna Otvaranje izložbe Pola-pola - John Miličić i Dino Bičanić, galerija Arsenal u 20 sati

4. do 7. rujna I Believe In The Legend Of Love,  Troubleyn / Jan Fabre, Hvarsko kazalište u 20 sati

7. rujna Otvorenje izložbe Otisci vremena - Danijela Pičuljan i Nikolina Rodić Grgac, Lođa u 19 sati

9. rujna Camerata Coursalon, koncert, Hvarsko kazalište u 20 sati

10. do 14. rujna Hvar film festival

IGRANE

7. i 8. kolovoza Povratak kralja Artura

IMOTSKA KRAJINA

4. srpnja do 24. kolovoza Ljeto u Imoti

4. srpnja do 10. kolovoza Pučko otvoreno učilište organizira Imotska sila

14. srpnja Plivački maraton Zeleno jezero

19. do 24. srpnja Ludrum festival

20. i 21. srpnja Žabarska večer

21. srpnja Gudarska večer

26. do 28. srpnja Magic Time Vinyl Festival

3. kolovoza Golden Fight

3. kolovoza Skup oldtimera

3. kolovoza Halatafl

8. kolovoza Biciklijada Imotske krajine

9. kolovoza Ribarska večer - Proložac

13. kolovoza Udruga vinara 'Cvit razgovora' organizira kušanje vina

24. i 25. kolovoza  Međunarodni nogometni turnir za mlade 'Podno kule od kamena' - Imotski

JELSA

13. srpnja Jelsa od Versa

14. i 15. kolovoza Dan Jelse i Velika Gospa

22. i 24. kolovoza Fešta vina

KAŠTELA

29. srpnja do 11. kolovoza Glazbene večeri kod sv. Jeronima -  Kaštel Gomilica

2. do 9. kolovoza Legenda o Miljenku i Dobrili 2024.

16. kolovoza Arije pod zvijezdama

KLIS

19. do 21. srpnja Moto susret Klis 2024

26. i 27. srpnja Uskočki boj za Klis 2024.

KOMIŽA

9. srpnja B GLAD produkcija: Who the f***is Biba, predstava, 21.00 Školsko dvorište

10. srpnja Klapa Komiža – koncert, 21.00 Kaštel Komuna

11. srpnja Benjamin Govže – koncert (klavir), 21.00 Spomen dom

12. srpnja Dodger Artfool – koncert, 22.00 Trg kralja Tomislava

13. srpnja Splicka scena: Tomislav Primorac – Stand up komedija, 21:30 Ljetno kino

14. srpnja Hum 19:30 Zhivko Vasiliev (kaval groove) – koncert u zalazak sunca, 19:30 Sv. Duh

16. srpnja World music expirience  - koncert, školsko dvorište, 21.30 sati

17. srpnja J. Božanić: Balada o ljubavi morskoj i strašnom ljudu – dječja predstava učenika OŠ Komiža, školsko dvorište, 20.30

18. srpnja Geopark Viški Arhipelag: Vulkanske stijene u Komiži - predavanje, 20:00 h Posjetiteljski centar Geopark Viški arhipelag

18. srpnja Klapa Komiža – koncert, 21.00 Kaštel Komuna

19. srpnja Balkan jazz trio – koncert, 21.30 predvorje Crkve sv. Marije (Gusarica)

19. i 20. srpnja Svjetsko prvenstvo u kockama, 19.00 Riva

20. srpnja Hum 19:30 Ana Rodriguez (chello groove) – koncert u zalazak sunca, 19:30 Sv.Duh

21. srpnja Teatar Rugantino: Prijatelji – predstava, 21.00 Školsko dvorište

24. do 27. srpnja 11. Big game fishing

24. srpnja Dalmatino – koncert, 22:00 Riva

25. srpnja Marko Pecotić Peco – koncert, 22:00 Riva

25. srpnja Little game – 17.30

26. srpnja Street Seafood Festival 20.30

26. srpnja DJ Beepolar – 22.00 Riva

27. srpnja Alen Vitasović – 22.00 Riva

28. srpnja Ars Haleiutica

31. srpnja Hum 19:30 Dane Franolić (marimba) - koncert u zalazak sunca, 19:30 Sv.Duh

1. kolovoza Geopark Viški Arhipelag: Biševo – otok prirodnih fenomena - predavanje, 20:00 h Posjetiteljski centar Geopark Viški arhipelag

3. kolovoza Ribarska noć: 22sata Klapa More Split, 00:00 Mjesni Odbor

2. do 17. kolovoza Zoran Stoilov: Ancoron u raju – izložba, Kaštel Komuna

4. kolovoza Dan pobjede: Elite band – 22.00, Riva

5. kolovoza Klaun Spartanko – predstava za djecu, 20,00, Bašta

6. kolovoza Geopark Viški Arhipelag: Pitka voda na Visu – čudo pučinskog otoka - predavanje, 20.00, Posjetiteljski centar Geopark Viški arhipelag

8. kolovoza Kazalište Mala scena: Velika tvornica riječi - predstava za djecu, 20.00 Bašta

9. kolovoza J. Božanić: Balada o ljubavi morskoj i strašnom ljudu – dječja predstava učenika OŠ Komiža, 20.30 Školsko dvorište

10. kolovoza Splicka Scena Josip Škiljo

11. kolovoza Viške glazbene večeri: Otvaranje Festivala: Orgulje i sopran 21.00 Crkva Gospe Gusarice

13. do 18. kolovoza VR Kino KEK: Lovci sakupljači, 17.00 - 23.00, Riva kraj Kaštel Komune

13. kolovoza Davor Rostuhar: Lovci sakupljači - multimedijalno predavanje, 20.00 Kaštel Komuna

14. kolovoza Geopark Viški Arhipelag: Brusnik i Jabuka – magmatske oaze Jadrana - predavanje, 20.00, Posjetiteljski centar Geopark Viški arhipelag

16. i 17. kolovoza Dani Jurkovce

16. kolovoza Ogenj – koncert, 22 sata, Škor

17. kolovoza Bis comedy: Marko Dejanović – Stand up komedija, 21:00 Ljetno kino

18. kolovoza Viške glazbene večeri: Solistički orguljaški koncert, Karin Nelson 21:00 Crkva Gospe Gusarice

19. kolovoza Z produkcija: Veliko putovanje maloga puža – predstava za djecu, 20 sati, Bašta

21. kolovoza Klapa More Split – koncert, 21.00 Đir po Komiži

22. kolovoza Geopark Viški Arhipelag: Modra špilja - predavanje, 20:00 h Posjetiteljski centar Geopark Viški arhipelag

23. kolovoza B GLAD produkcija: Kad udari južina – predstava, 21:00, Školsko dvorište

24. kolovoza Viške glazbene večeri: Koncert komorne glazbe, Ansambl Elementum, 21.00, Trg Gospe od 7 žalosti

29. kolovoza Geopark Viški Arhipelag: Palagruža – egzotični arhipelag Jadrana - predavanje, 20.00, Posjetiteljski centar Geopark Viški arhipelag

30. i 31. kolovoza Mandolina Comessa

31. kolovoza Biševska noć - Dino Petrić

3. rujna Klapa More Split - koncert, đir po Komiži

7. rujna  Disco magic band - koncert, 20.30

13. i 14. rujna  Festival svjetla

23 i 24. rujna Dani rogača

27. rujna Svjetski dan turizma

24. do 28. srpnja Međunarodno kvalifikacijsko natjecanje u big game ribolovu

LOVREĆ

15. srpnja do 10. kolovoza Lovrećko lito 2024.

MAKARSKA

11. srpnja Maestrale predstava 'Od tišine do glazbe'

12. srpnja Koncert grupe Pavel, Trg Hrpina

13. srpnja Enis Bešlagić – Da sam ja netko

13. srpnja Folklor Ukraina – GRP ‘Rusalka’, Kačićev trg

16. srpnja Klapa Muccurum & Klapa Berulia, Trg Hrpina

17. srpnja Željko Samardžić, Ljetno kino

24. srpnja Predstava 'Šta me opet snađe', Ljetno kino

28. srpnja Predstava 'Kakva ti je žena, takav ti je život', Ljetno kino

29. srpnja Ribarska večer, Riva 

30. srpnja Koncert Hojsak & Novosel, Trg Hrpina

1. kolovoza Koncert Sergej Ćetković, Ljetno kino

9. kolovoza Koncert Tommy Emmanuel, Ljetno kino

10. kolovoza Koncert Prljavo kazalište, Ljetno kino

12. kolovoza Koncert Severina, Ljetno kino

19. kolovoza Ribarska večer, Riva 

26. kolovoza Ribarska večer, Riva 

9. rujna Ribarska večer, Riva 

23. rujna Ribarska večer, Riva 

MARINA

12. sprnja Ribarska večer

13. sprnja Festival ojkalice i narodnog kola

16. srpnja Večer folklora (proslava blagdana Gospe Karmelske)

17. srpna Ribarska fešta

22. srpnja Ribarska fešta

23. srpnja Slikarska večer 'Kist i pit'

25. srpnja Dan općine Marina: festa sv. Jakova

26. srpnja Večer dječjeg folklora 'Danas Jakov, sutra Ana, u Marinu oba ćemo dana'

27. srpnja Fešta u Vinišću: Dan žena udruge Viola

31. srpnja Koncert country glazbe

MILNA

5. srpnja do 31. kolovoza Milnarsko srce lita

18. do 20. srpnja Mrduja - Milna 2024

19. i 20. srpnja Užežin 'Potezanje Mrduje' i 'Potezanje Mrduje'

Kolovoz Predstavljanje aplikacije Vladimir Nazor

3. kolovoza Kalaton

MOSOR

27. srpnja do 11.kolovoza Gatsko Kulturno Ljeto - Dani Ive Marjanovića 2023.

OKRUG

23. lipnja do 25. kolovoza Okruške ljetne večeri

13. srpnja Koncert Rišpet, lučica Toć

31. srpnja Koncert Boris Oštrić i ribari, uvala Mavarčica

4. kolovoza Koncert Mladen Grdović i grupa Romantic, lučica Toć

16. kolovoza Bila noć, koncert Jasne Zlokić, lučica Toć

23. kolovoza Klapski koncert Plavi putevi mora, ispred crkve sv. Ivana Krstitelja

25. kolovoza Večer klape Mendula, Fešta o' teć, grupa Cambi, lučica Toć

OMIŠ

8. lipnja do 20. srpnja 58. Festival dalmatinskih klapa Omiš 

21. srpnja do 8. rujna 35. Omiško kulturno ljeto

27. srpnja Gusarski dani

27. srpnja  do 17. kolovoza Kostanje kup 2024

Kolovoz 31. sajam i prezentacija 'Dalmacijo, sve ti cvitalo...'

17. kolovoza Gusarski dani

17. kolovoza Gusarski dani

21. do 25. kolovoza Otvoreno prvenstvo Dalmacije u daljinskom plivanju - Omiš maraton 2024, državno prvenstvo u daljinskom plivanju na 10.000 metara, rekreacijski maraton na 1501 metar.

PODSTRANA

12. srpnja Koncert Stjepan Lach, Šetnica hrvatskog branitelja Vladimira Vukovića Vate 

13. srpnja 3. Plivački maraton 'Kroz Podstranu', Sveti Martin, Porat

13. srpnja Ribarska noć uz koncert Bosutskih bećara, Rekreacijska zona Mutogras

POLJICA

13. i 14. srpnja Legendfest Poljica

Kolovoz Sportski kamp za djecu oštećenog sluha

3. do 25. kolovoza Memorijalni nogometni turnir Ivica Vuco

7. kolovoza Poljičke kulturno gastronomske večeri  'Poljički soparnik'

9. i 10. kolovoza 1. Moto party poljički knezovi

POSTIRA

13. srpnja Regata ol' postirske fjere

23. do 28. srpnja 14. Postira Seaside Film Festival

10. kolovoza Mala noćna regata

14. kolovoza Noć hrapoćuše

PUČIŠĆA

20. srpnja Koncert Harpoon Blues Band 

22. srpnja do 2. kolovoza Hrvatska etnoriznica 2024 - radionica tradicijskih tekstilnih vještina, izrada i održavanja narodnih nošnji, radionica održava se u Klesarskoj školi u Pučišćima, 31.7. planiramo izložbu radova u prostoriji Ribarnice uz koncert ženske klape Alegrija iz Supetra.

25. srpnja Koncert novoosnovanog kvarteta saksofona 'Jovial'

27. srpnja Otvaranje izložbe Mihovila Dorotića 'Putni crtopisi'

27. srpnja Mahrinac party – tradicionalno disco party na otvorenom organiziran od strane omladine, a cijeli prihod ide u humanitarne svrhe

3. kolovoza Puteus triatlon 2024 

4. kolovoza Disco Night Fever - Dancing Queen Abba tribute band

9. kolovoza Košarkaški turnir za djeca

10. kolovoza Košarkaški turnir za odrasle

13. kolovoza Pirate Night - rekonstrukcijom konkretnog povijesnog napada omiških gusara i obrane lokalnog stanovništva s 13 kamenih obrambenih kula u jedinstvenom ambijentu duboke pučiške uvale

Koncert grupe Cambi.

16. i 17. kolovoza Cageball turnir 

SEGET

29. lipnja do 25. kolovoza Segetsko lito

SELCA

5. srpnja do 5. rujna Puratićevi dani

SINJ

8. do 20. srpnja 7. Ljetna glazbena škola Sinj

19. i 20. srpnja 21. S.A.R.S. festival

28. srpnja XIX. Dani antike 'Utakmica Delmata i Rimljana'

2. do 4. kolovoza 309. Sinjska alka

8. kolovoza Pod opsadom Sinja

10. kolovoza 12. In memoriam Branimir Vugdelija

15. kolovoza Velika Gospa

21. i 22. kolovoza Kamičak etno festival

SOLIN

5. srpnja do 1. rujna Solinsko kulturno ljeto - program se može provjeriti ovdje 

13. srpnja  do 3. kolovoza Romantika u Saloni

23. kolovoza Iz solinskog lonca - što su jeli naši stari

SPLIT

15. lipnja do 14. srpnja  UEFA fan festival 2024

11. srpnja San sustipanske noći

11. do 18. srpnja Ljetne čari klasične glazbe

12. do 14. srpnja Ultra Europe

15. srpnja do 14. kolovoza Splitsko ljeto

24. do 28. srpnja Handpan Festival

25. srpnja do 18. kolovoza Split park festival

29. do 31. srpnja World Martial Arts Congress - World Budo Camp 2024

30. srpnja 15. Smotra klapa u Žrnovnici

1. do 5. kolovoza Svjetsko sveučilišno prvenstvo u cheerleadingu - Split 2024

2. do 7. kolovoza Dani makedonske kulture Ilinden 2024

3. do 8. kolovoza Split Chess Open 2024

4. do 11. kolovoza 7. Kickboxing Summer Camp - Split 2024

5. kolovoza do 15. studenoga Kostimirano-baštinskom šetnjom upoznajmo stari Split

19. do 25. kolovoza 3. međunarodni festival folklora Split 2024

23. do 25. kolovoza Festival 'S okusom soli'

STARI GRAD

16. do 18. srpnja Jazz & Wine Festival

30. i 31. srpnja Cittavecchia muzički festival

4. kolovoza Lipe naše kole: Večer Molega sela

16. kolovoza Dan Starog Grada

STUDENCI

10. do 20. srpnja Studenačko lito 2024

SUĆURAJ

11. do 20. srpnja Tam Tam Music Festival

SUPETAR

12. srpnja Noć Vrdolci

27. srpnja Doni Voroša

3. kolovoza Mutne kale

9. kolovoza Fešta u Glavicu

31. kolovoza Festival čakavske riči

SUTIVAN

26. do 28. srpnja More&Jazz

Kolovoz Stivansko lito, cijeli program možete provjeriti ovdje 

ŠOLTA

11. srpnja do 24. kolovoza Kino pod zvijezdama

14. srpnja Techno Vikings, Ispred bratske kuće, Grohote

15. srpnja Tradicionalni koncert: ŠGZ Olinta, Grohote

15. srpnja Miro Boem & Aritmija band, Grohote

16. srpnja Otvorenje izložbe autora Ede Bezića, Galerija bratske kuće, Grohote

18. srpnja Koncert: ŠGZ Olinta, Maslinica

19. srpnja Užežin Potezanja Mrduje: Guliano & Diktatori, Stomorska

20. srpnja Potezanje Mrduje 2024.

23. srpnja Festival muzike, Grohote

26. srpnja Rock festival: M.O.R.T & Justin's Johnson, Grohote

27. srpnja Rock festival: Silente & Mjesni odbor, Park Đardin / Grohote

29. srpnja Gitaristički koncert: Ivan Prvinić, Grohote

30. srpnja Otvorenje Modne izložbe, Galerija bratske kuće, Grohote

31. kolovoza D.J Jazz Kvartet: Drago Jakovčević & Gosti, Park Đardin, Grohote

2. kolovoza Opera u ljetnoj noći (Mia Domaćina Topalušić & gosti), Park Đardin, Grohote

4. kolovoza Bosutski Bećari, Rogač

5. kolovoza Klapa Kampanel, Trg Gornji put, Donje Selo

7. kolovoza Dani otvorenih konoba, Vinarija Marinac, Srednje Selo

8. kolovoza Klaviristički koncert: Ivan Perak, Amfiteatar marine, Maslinica

9. kolovoza Šoltanske čakule, Nečujam

10. kolovoza Ribarska večer, Centar, Stomorska

11. kolovoza Nedilja s Marulom (Tomislav Bogdan: Marullić na Šolti), Bratska kuća, Grohote

12. kolovoza Mandolinistički koncert: Maja Radman, Bratska kuća, Grohote

13. kolovoza Večer pisme i vina, Dolivaški dvori, Donje Selo

16. kolovoza Streetfood fest: Neno Belan, Centar, Maslinica

17. kolovoza Streetfood fest: Vokalisti A-strane, Centar, Maslinica

18. kolovoza  Nedilja s Marulom (Vladimir Rezar: Marko Marulić kao humanistički autor), Bratska kuća, Grohote

20. kolovoza Dani Eugena Buktenice, Bratska kuća, Grohote

21. kolovoza Koncert: Ivan & Tea, Bratska kuća, Grohote

31. kolovoza Dani otvorenih konoba, nastup Klape Filip Dević, Vinarija Balić, Srednje Selo

TRILJ

12. srpnja Malonogometni turnir Mokrulj kup

12. i 13. srpnja 22. Humanitarni moto party

15. srpnja 5. malonogometni turnir Sv. Mihovil Trilj

20. srpnja Jabučka luda noć

26. do 28. srpnja Trilj eko festival

26. i 27. srpnja 21. Dani komina, pure i bronzina

4. kolovoza Oluja u Trilju

10. kolovoza Noćni uspon na Kamešnicu (suze sv. Lovre)

11. kolovoza 9. Ženska alka

30. i 31. kolovoza Putevima cara Dioklecijana

TROGIR

22. svibnja do 28. srpnja Festival orgulja, program možete provjeriti ovdje 

5. lipnja do 28. rujna Izložba Salvador Dalí – 'Hidden faces' u Muzeju grada Trogira

1. srpnja do 1. listopada  16. Opera Selecta

4. srpnja do 21. rujna Trogirsko kulturno ljeto, program možete provjeriti ovdje 

26. do 28. srpnja 11. Moondance festival

27. srpnja Koncert puhačkih napjeva pučkih pjevača

16. do 22. kolovoza Glazbeno-scenske večeri u Trogiru

VRBOSKA

6. srpnja Apunto festival

VRLIKA

20. srpnja 10. svjetsko natjecanje u pečenju uštipaka

27. srpnja Večer pisme kola i narodnih običaja

3. kolovoza Opera 'Ero s onoga svijeta'

ZAGVOZD

29. lipnja do 10. kolovoza Kazališni susreti 'Glumci u Zagvozdu'

Vaša reakcija na temu