Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Veljko Martinović VIDEO Thompson se priprema za koncert u Sinju: 'Pozdrav iz Splita'

VIDEO Thompson se priprema za koncert u Sinju: 'Pozdrav iz Splita'

Uskoro nastupa u Sinju

Marko Perković Thompson i njegov bend ovih se dana nalaze u Splitu, gdje se u hotelu AC Marriott pripremaju za veliki koncert koji će se održati 4. kolovoza u Sinju.

Informaciju je putem društvenih mreža podijelio MPT tim, uz poruku: 'Pozdrav iz Splita iz hotela AC Marriott gdje se Marko i bend pripremaju za koncert u Sinju! Vidimo se 4. kolovoza! Čuvajmo jedni druge!', stoji u objavi.

Koncert se održava u sklopu obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, a očekuje se velik odaziv publike.

Video pogledajte ovdje.

Vaša reakcija na temu