21/04/26 · 16:45

Blagdan svetog Dujma i Dan grada Splita u GMK-u: Besplatna izvedba predstave 'E, moj Jere' dar građanima

Evo kako do besplatnih ulaznica

Blagdan svetog Dujma i Dan grada Splita u GMK-u: Besplatna izvedba predstave 'E, moj Jere' dar građanima
Foto: Ivan Gudić
Piše M. K.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Povodom blagdana svetog Dujma i Dana grada Splita, Gradsko kazalište mladih Split pripremilo je poseban program za svoje sugrađane i posjetitelje. U duhu blagdanskog slavlja i ponosa na grad, publiku očekuje kazališna večer uz besplatan ulaz.

Riječ je o izvedbi predstave 'E, moj Jere', koja će se održati 7. svibnja 2026. godine s početkom u 20 sati. Iz kazališta pozivaju sve zainteresirane da obilježe ovaj važan datum kroz zajedničko kazališno iskustvo ispunjeno humorom, emocijama i osjećajem zajedništva.

Iako su ulaznice besplatne, potrebno ih je prethodno rezervirati ili preuzeti. Građani ih mogu osigurati pozivom na broj 021 344 979 ili dolaskom na blagajnu kazališta radnim danom od 9 do 13 sati.

Zbog ograničenog broja mjesta, iz kazališta preporučuju da se ulaznice osiguraju na vrijeme.

Blagdan svetog Dujma i Dan grada Splita tako će i ove godine biti obilježeni kulturnim sadržajem koji okuplja zajednicu i slavi gradski identitet.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp