10/01/26 · 18:30

Bujanec se oglasio nakon ukidanja 'Bujice'

Na društvenim mrežama

Bujanec se oglasio nakon ukidanja 'Bujice'
Foto: Screenshot
Piše M. K.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

'Nakon višegodišnje suradnje, emitiranje televizijske emisije Bujica službeno se obustavlja na Z1 televiziji', priopćila je danas televizijska kuća.

Na društvenim mrežama oglasio se i Velimir Bujanec.

'Vidimo se uskoro, još jači i spremniji.

Javljaju vani večernja zvona da prolazi dan… Čeka nas krvnik i posljednja zora… Ni milost ni spas, već naoštren mač… Ne čeka nas nego vas!

Hvala od sveg srca tisućama dragih ljudi na ohrabrujućim porukama važne potpore.

Hvala mnogim prijateljima, ali i onima koji to (više) nisu - na beskrajnoj motivaciji za borbu koja nikad ne prestaje.

Nek’ eter gori - do pobjede!', napisao je.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp