Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić nije skrivao zadovoljstvo nakon pobjede protiv Gane (2:1) i plasmana u šesnaestinu finala Svjetskog prvenstva.
- Velika pobjeda, šest bodova, teška utakmica. Promijenili smo taktiku i način igre. Vratili smo se na stare postavke. Bili smo pravi, ostvarili cilj. Malo sam bucao u prve dvije utakmice. Vraćamo se u kamp, zaboravljamo sve ovo i spremamo se za iduću utakmicu - rekao je Dalić, a potom dodao:
- Rekao sam dečkima da im vjerujem. Moramo ostati čvrsto na nogama i okrenut se onome što dolazi. Moramo stati na loptu, nema mjesta euforiji.






