28/05/26 · 19:45

Mons. Dario Paviša gostuje u emisiji 'Pozitivno' na HTV-u

Diplomacija Vatikana, susreti s papama i priča o Podavskom Jeruzalemu u novom izdanju emisije

Mons. Dario Paviša gostuje u emisiji 'Pozitivno' na HTV-u
Foto: HRT
Piše M. K.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

U posebnom izdanju emisije 'Pozitivno', koje se emitira u nedjelju 31. svibnja u 9.20 sati na Prvom programu Hrvatska radiotelevizija, gostuje mons. Dario Paviša, savjetnik u Apostolskoj nuncijaturi u Zambiji i Malaviju.

Mons. Paviša govorit će o tihoj moći vatikanske diplomacije, susretima s trojicom papa te nastanku duhovno-vjerskog kompleksa Podavski Jeruzalem. U emisiji će otkriti i kako je nastala njegova zbirka božićnih jaslica.

Urednik i voditelj emisije je Mario Raguž, a realizator Neven-Mihael Dianežević.

Emisija će biti dostupna i putem multimedijske platforme HRTi, gdje gledatelji mogu pratiti i prethodno emitirana izdanja.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu