U posebnom izdanju emisije 'Pozitivno', koje se emitira u nedjelju 31. svibnja u 9.20 sati na Prvom programu Hrvatska radiotelevizija, gostuje mons. Dario Paviša, savjetnik u Apostolskoj nuncijaturi u Zambiji i Malaviju.
Mons. Paviša govorit će o tihoj moći vatikanske diplomacije, susretima s trojicom papa te nastanku duhovno-vjerskog kompleksa Podavski Jeruzalem. U emisiji će otkriti i kako je nastala njegova zbirka božićnih jaslica.
Urednik i voditelj emisije je Mario Raguž, a realizator Neven-Mihael Dianežević.
Emisija će biti dostupna i putem multimedijske platforme HRTi, gdje gledatelji mogu pratiti i prethodno emitirana izdanja.





