26/06/26 · 09:47

Osijek predstavio dvojicu novih igrača

Nova imena na Opus Areni

Bakti
Foto: NK Osijek
Piše N. M.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Osijek je predstavio dvojicu novih igrača.

Balazs Bakti i Senad Mustafić nova su imena na opus Areni.

Bakti je mladi reprezentativac Mađarske, ima 21 godinu, a u Osijek stiže iz slovenske Nafte. Potpisao je dvogodišnji ugovor uz opciju produženja na još jednu godinu.

Mustafić ima 20 godina, mladi je reprezentativac Bosne i Hercegovine i igra na poziciji desnog beka. U Osijek je stigao iz druge momčadi Sturma, a potpisao je dvogodišnji ugovor uz opciju produženja na još jednu godinu.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu