26/06/26 · 11:27

Pogledajte kako se novi branič 'bijelih' oprostio od bivšeg kluba

Posebno se zahvalio nekadašnjem treneru Dinama

Pogledajte kako se novi branič 'bijelih' oprostio od bivšeg kluba
Foto: Katarina Grubešić / HNK Hajduk
Piše N. M.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Nakon potpisa za Hajduk, Mathieu Acapandié na svojim se društvenim mrežama oprostio od Nantesa:

- Vrijeme je da se oprostim od FC Nantesa. Želim zahvaliti svima koji su bili dio ovog iskustva, od svih trenera od razine U-16 do profesionalne razine. Doživio sam neke nevjerojatne trenutke, kao i neke vrlo teške, ali pamtit ću samo pozitivne. Veliko hvala i svim suigračima koje sam poznavao; neki su mi čak postali pravi prijatelji! Postali smo dvostruki francuski U-19 prvaci i polufinalisti UEFA Lige prvaka mladih.

Imao sam sreću igrati u Ligue 1, a posebno na Stade de la Beaujoireu. To je bio ogroman cilj za mene, kao dijete iz La Jonelièrea. Veliko hvala i treneru Vahidu, koji mi je dao prvi okus vrhunskog nogometa. Hvala mojoj obitelji, koja je uvijek bila tu za mene. I vama, navijačima, hvala vam na vašoj strasti. Siguran sam da će se FC Nantes vratiti u najvišu ligu.

Naprijed 'žuto-zeleni', hvala vam na svemu - napisao je Acapandié.

Reprezentativac Madagaskara stigao je na Poljud kao slobodan igrač, a potpisao je ugovor do ljeta 2030. godine.

Objava Mathieua Acapandiéja

PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp


Dodaj kao preferirani izvor na Googleu