Iz udruge Caspera, koja pomaže ženama s teškim malignim dijagnozama, poručuju kako su ponosne je Grad Split imao sluha za njihovo iskustvo s pružanjem smještaja onkološkim pacijentima koji dolaze iz udaljenih mjesta na zračenje u splitsku bolnicu i prepoznao potrebu.
Naime, splitski gradonačelnik Tomislav Šuta obišao je jučer novoobnovljeni Odjel onkologije KBC-a Split i tada kazao kako su dali na korištenje i stan u objektu Četiri palme kako bi pokazali socijalnu osjetljivost za sve ljude koji dolaze ovdje na terapiju i kojima je potreban privremeni smještaj.
'Hvala gradonačelniku Tomislavu Šuti što nas je u listopadu primio na sastanak i bio spreman podržati i izrealizirati ideju. Također, hvala i Kliničkom bolničkom centru Split, Centaru za onkologiju i radioterapiju i Županijskoj ligi protiv raka - Split na realizaciji. Zajedno uvijek možemo više', zaključili su iz udruge Caspera.






