Remi Hajduka u Varaždinu

U sljedećem kolu na Poljud dolazi Osijek

Juniori Hajduka osvojili su bod na gostovanju u Varaždinu, rezultat je nakon 90 minuta bio 1:1.

Hajduk je poveo već u 8. minuti preko Bruna Durdova, a jedini pogodak za Varaždin postigao je Filip Hrženjak nakon 13 minuta igre u nastavku.

Iako su 'bijeli' do samog završetka pokušavali doći do sva tri boda, pokazale su se opravdanima pohvale domaćinu od strane trenera Zlatka Jerkovića u najavi susreta. Varaždin i Hajduk su u borbenoj i tvrdoj utakmici  podijelili bodove, a domaćin je time nastavio niz nepobjedivosti nakon četiri uzastopne prvenstvene pobjede.

U sljedećem kolu Hajduk će 27. travnja na Poljudu igrati protiv Osijeka.

JUNIORI: Varaždin - Hajduk  1:1  (0:1)