KRAJ: Hajduk golovima u 90. i 91. minuti preokrenuo vodstvo Omiša!

'Bijeli' su slavili sa 2:1 golovima Jurića iz jedanaesterca i Jandreka, a domaćine je u vodstvo doveo Knezović

OMIŠ: Škorić, Kuvačić, Knezović, Pivčević, Vučemil, Koštić, Puljić, Bilić, Čagalj, Knežević, Tolušić.

HAJDUK II: Grbić, Budalić, Jozić, Milić, Bradarić, Llanos, Jandrek, Teklić, Jurić, Rapaić, Relota.

1. - Utakmica je počela

7. - Hajduk je već izvršio prvu zamjenu, umjesto ozlijeđenog Budalića u igri je Perković

11. - Upravo je Perković nabacio s desne strane za Jurića, ali njegov je udarac završio preko gola

19. - Pucao je Jandrek sa 17 metara, ali vratar Škorić je obranio

21. - Jurić je sa 20 metara opalio preko gola

26. - Opet prijeti Jurić, ali vratar Škorić se iskupljuje za lošu reakciju i nogama odbija loptu

32. - Omiš je poveo sa 1:0! Nakon slobodnog udarca iskosa s lijeve strane najviši u skoku je bio Knezović i sa 7-8 metaraloptu pospremio u mrežu

37. Pokušao je izjednačiti Jandrek, ali lopta je otišla preko gola

45+1 - Kraj prvog poluvremena

46. - Ušao je Pasariček umjesto relote, a kod Omiša je Rako zamijenio Knezovića

47. - Kod Omiša je Čobanov zamijenio Puljića

48. - lalanos je dobio žuti karton

51. - pasariček je dodao jandreku, a ovaj je sa 16 metara tukao preko gola

57. - Pokušao je Rapaić glavom s desetak metara, nakon centaršuta Jandreka, ali lopta je završila u naručju vratara Škorića

60. - Malo je falilo da lopta nakon udarca jandreka završi u mreži, prohujala je pored stative

67. - Umalo je Rapaić izjednačio, prošao je čuvara, ali je bio malo neprecizan

75. - Knežević je zaradio žuti karton

80. - Umalo su 'bijeli' poravnali preko Teklića, vratar Škorić je ispustio loptu, ali veznjk 'bijelih' nije uspio do nje stići

81. - Milića je zamijenio Galić

84. - Tolušić je zaradio žuti karton

90. - Hajduk je izjednačio na 1:1! Vratar Škorić je pokosio Rapaića, skrivio jedanaesterac i zaradio isključenje. Siguran realizator najstrože kazne bio je Jurić! Omišani su, inače, burno reagirali na dosuđeni jedanaesterac u 85. minuti, trebalo je punih pet minuta da se izvede najstroža kazna.

91. - Hajduk vodi sa 2:1! Strijelac je Jandrek! Igrač 'bijelih' je izašao sam pred vratara Kulića i plasirao loptu sa 16 metara pored njega

90+4 Kraj utakmice, Hajduk je pobijedio sa 2:1!