U Primoštenu se jučer dogodila prometna nesreća u kojoj je teško ozlijeđena 63-godišnja biciklistica, državljanka Austrije. Utvrđeno je kako nije prilagodila brzinu dok je vozila Ulicom Raduča zbog čega je izgubila nadzor i pala na kolnik.
Prevezena je u šibensku bolnicu gdje su joj konstatirane teške tjelesne ozljede te je nakon pružene liječničke pomoći puštena na kućnu njegu.
Zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, protiv 63-godišnjakinje izdan je obvezni prekršajni nalog, izvijestila je policija.






